-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۳, سه‌شنبه

طالبان بر ترس مردم حساب باز کرده اند


طالبان تروریست که برپایی و آفریدن دوزخ بالای مسلمانان را در ماه رمضان اوج داده اند، بر عامل ترس بر روح مردم حساب باز کرده اند. داعش یک دروغ آبکی و سر زوری است که از طریق تلویزیون ها به مغز مردم می شناسانند. 
همه حملات به وسیله طالبان انجام می گیرد؛ از سوی کافر اندرونانی که دل در گرو دهشت داده واکنون شماری از اعضای مفرزه های ترور، در تلویزیون ها از آنان دفاع می کنند. در اعلانات تلویزیونی به طور سازماندهی شده، لنگی را از سر دهشت افگنان برداشته و در برابرکمره، یک پارچه سیاه رنگ به سرشان می گذارند که گویا داعش اند. داعش، همان نسخه مجازی طالبان است. مردم را به گدایایی صلح تشویق می کنند و همزمان، دهشت را تشدید کرده روانند تا روحیه دفاع ملی شکسته شود. 
چیزی به نام مذاکره بین الافغانی وجود ندارد. برای دفاع همه گانی مردم را آماده کنید. از طریق شبکه اجتماعی، روحیه مردم را مسلح کرده و دشمن را در محاق ذلت بیاندازید.