-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ اردیبهشت ۲۳, سه‌شنبه

همکاری طالبان بلک واتر با اداره امنیت ملی

جنگ و سازشی پیچیده در تمامی محاذات اوج گرفته است. گزارش می شود دریک پروتوکول فاش نشده، طالبان بلک واتر ضمن تشدید حملات بر اردوی ملی، محلات و نشانی های دسته جات داعش را به امنیت ملی افشا می کنند تا علیه آنان عملیات صورت گیرد. این گروه ها داعش، نه، بلکه مخالفان عقد معاهده با امریکا در بین گروه های متفاوت طالبان هستند.
گرفتاری رهبر خراسان ظاهراً مسوول جنوب آسیا و شرق دور درکابل، براثر همین راپور طالبان صورت گرفت. این یک علامت سبز به هندوستان است و طوری وانمود می کنند که طالبان با هندی ها مشکل ندارند، و اینک رهبر داعش را به گیر حکومت داده اند. 
نقطه مشکوک درعملیات علیه داعش این است که به جای سرکوب، زنده گرفتار شده و به جا های نا معلوم انتقال داده می شوند. همچنین نهاد های کشفی اردوی امریکا، پیوسته آدرس های داعش در زون شرق را لو می دهند. احتمال توافق پاکستان با امریکا در رابطه به پاکسازی عقبه مرزی پاکستان از نیروهای داعش وجود دارد. 
با این حال، از مناطق مرزی درشمال افغانستان خبر می رسد که جلب و جذب مردم گرسنه برای تقویت صفوف داعش سرعت گرفته است.