-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ خرداد ۳۰, جمعه

طالب و امریکا بر کله خیالی کلاه گشاد دوخته اند!


طالبان بلک واتر از خلیلزاد هم بادیگاردی می کنند وظاهراً ترور او به وسیله داعش!! را خنثی کرده اند!
دریک تلاش متناوب دیگر مقامات آمریکایی درگفت وگو با روزنامۀ دیلی بیست تایید كرده اند كه ایالات متحده به طور جدی ادعای تكان دهنده ترور خلیلزاد را جدی می گیرد؛ طالبان ادعا کرده اند که نقشه ترور زلمی خلیلزاد از سوی داعش را خنثی كرده اند.
روزنامه دیلی بیست به نقل از مسوولان امریکایی ( بدون نام و جایگاه) گزارش داده است كه در حال تحقیق در مورد ادعایی هستند كه در یک ویدیوی اخیر طالبان صورت گرفته است، مبنی بر این كه داعش دو تن را برای به قتل رساندن زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه ی وزارت امور خارجۀ آمریکا در امور مذاكره صلح افغانستان، استخدام نموده اند!

آمریکا که رگ رگ و سلول سلول جنگجویان مسلح با نام های مختلف را می شناسد؛ حالا می گوید که نقشۀ احتمالی ترور زلمی خلیلزاد را به طور جدی بررسی می کند. همزمان، تبلیغات برای بزرگ نمایی داعش درسراسر رسانه های پول بگیر با شدت ادامه یافته است.

این پروژه از همین حالا همانند یک کشتی مفلوک، از چند جا سوراخ است. راز شکست پیش هنگام این کمپاین درین است که اکثریت نفوس افغانستان نسبت به واقعیت پدیده ای به نام داعش شدیداً بی باور اند. بعید است خاک این پروژه به چشم شان برود.