-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ تیر ۱۰, سه‌شنبه

ترامپ: طالبان را به کرایه گرفته ایم!

اعتراف پس از ۲۸ سال/ پس از کشتار صدها هزار انسان افغانستان

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا امروز در یک پیام توییتری طالبان را قاتلان کرایی و اجاره‌ای خوانده است و گفته است که آمریکا طالبان را برای یک مدت طولانی به اجاره گرفته است. پس از نشر گزارش های که گویا روسیه برای طالبان پول می‌دهد تا آمریکایی را بکشند، دونالد ترامپ در یک پیام توییتری چنین نوشته است:

"طالبان قاتلان اجاره‌ای و کرایی هستند. هر که برای شأن پول بدهد، آنها ( طالبان) برای شأن کار خواهد کرد. اما حقیقت این است که طالبان نتوانسته اند که عساکر ما را بکشند، طالبان فقط افغانها را کشته‌اند، پس روسیه باید پول خود را از طالبان پس بگیرند. ما (دولت آمریکا ) طالبان را برای یک مدت نامعلوم به اجاره گرفته‌ایم تا بعد ازین به خواست و به اساس منافع ما به کشتن خود ادامه بدهند. طالبان پول پرست هستند. و حاضر هستند برای پول دست به هرکاری بزنند، حتی حاضر هستند تا خود را بکشند. در حقیقت طالبان در کشتن و خلق ترور و وحشت بهترین هستند. آنها درین مدت صدها هزار افغانها را کشته‌اند و هنوز هم به ترور و وحشت ادامه می‌دهند. طالبان از قتل مردم لذت می‌برند. ما آنها را به اجاره گرفتیم تا به عنوان پیشمرگه های ما و برای منافع ما کار کنند."