-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ مرداد ۸, چهارشنبه

شکایت فهیم کوهدامنی از حشره های شبکه های اجتماعی

کوه های این وطن پاسبان های تازه نفس دارد:

پس از امضای توافقنامه صلح بین طالبان و امریکا ، تبلیغات طالبان و سایر مزدوران isi طوری است که جنگ طالبان استقلال طلبی بوده و پس از خروج قوای ناتو  دوباره کشور ما در دست طالبان میافتد. عده ای برای این فکر تبلیغات گسترده میکنند و حتی بعضی از رسانه ها در حال قباحت زدایی از چهره طالبان استند.
نهادهای مدنی پول بگیر هم مهر سکوت بر لب زده و حتی اعلامیه نمی دهند، اما مردم  بیشتر از گذشته مصمم به مبارزه علیه تروریست ها معلوم میشوند.
حالا فکر ضد طالبانی در ۳۴ ولایت کشورما  طرف داران بی شمار دارد.
اما در دور جدید مبارزه با طالب ها مضر ترین افراد و حلقات  همان حشره های شبکه های اجتماعی است که بدون دقت و سنجش  مردم ما را به نام قوم، منطقه و زبان  علیه همدیگر قرار میدهند تا فاصله های قومی و زبانی  بیشتر شود و بخش هایی از مردم شریف کشور ما  به خاطر بعضی پیوند ها  حداقل در آن حالت احتمالی  سکوت کنند.
این حشرات شبکه های اجتماعی  که بیشترشان از ترس طالب ها  به کشورهای غربی فرار کردند و با پول سوسیال زنده گی شان را پیش می برند و همه تلاش شان گرفتن شهروندی یکی از کشورهای غربی  است، با فحش دادن به فلان قوم یا زبان هموطنان ما  فقط نام و چهره منحوس شان را تشهیر میکنند ولی زیان نوشته ها و گپ های شان به همه مردم این سرزمین میرسد.
مردم داخل افغانستان باید صف شان را از حشرات مضر  فیسبوکی که کارشان ترویج اختلاف است  دور نگه دارند و بدون تبعیض  قومی و زبانی  در کنار هم علیه دشمن مشترک  ایستاد شوند.