-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ تیر ۲۷, جمعه

قاتلان زن هندو درکابل، اعضای روند سبز بودند

به گزارش منبع ویژۀ امنیتی درکابل، دو فرد بازداشت شده ازسوی پلیس به اتهام قتل زن هندو در کارته پروان، اعضای جریان روند سبز به رهبری امرالله صالح می باشند.

افراد مسلح به تاریخ هشت حوت 1398 بانو پردیکا از شهروندان هندوباور را در خانه‌اش در منطقه کارته پروان شهر کابل، به قتل رسانده‌ و دارایی‌های او از جمله پول نقد و زیورات را به غارت برده بودند. 
به روز جمعه 30 جوزای سال 1399 وزارت داخله اعلام کرد که سه نفر مظنون را به اتهام قتل بانوی هندو بازداشت که دو نفر آن باشندۀ کابل و یک تن دیگر از اهالی خنجان است. 
گزارشنامه افغانستان دریافته است که دونفر باشنده کابل که به این اتهام گرفتار شده اند، از همکاران عزم الدین میرزایی رئیس شورای ولایتی پنجشیر و متحد امرالله صالح می باشند. درگزارش آمده است که امرالله صالح درتلاش است تا این دو تن را رها نماید. این درحالی است که قضیه ترور آمرستار مختومه شده و هیچ کسی به زندان نیفتاده اند.