-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ شهریور ۵, چهارشنبه

فقط یک لویه جرگه ی دیگر تا امارت اسلامی فاصله داریم!


            نوشته ی: اسماعیل فروغی

مردم اگر می خواهند از استقرار رسمی توحش طالبان جلوگیری کنند، آماده ی رستاخیز سراسری باشند.
       رهایی پنج هزاروپنج صد طالب از زندان های افغانستان که شاید پرشمارترین بخشایش دسته جمعی قاتلان خطرناک درتاریخ بشریت باشد وهمزمان با آن فراری دادن سه سد تن داعشی از زندان ننگرهار، صفوف جنگجویانِ خشن مذهبی را فشرده ترکرده ، آنان را آماده ی یورش بر شهرها بخصوص شهر کابل نموده است.

        اخباروحقایق نشان میدهد که طالبان همزمان با به راه انداختن موج ترور و انفجار در کابل، به حملات مسلحانه و تحرکات خونبارشان در ولسوالی های اطراف کابل ( شکردره ، گل دره ، پغمان ) و برخی ولایات کشور چون غزنی، غور، بلخ، تخار، بغلان، قندز، ننگرهاروغیره آغازنموده، می خواهند بازهم باج بیشتری ازدولت دست نشانده بستانند.
         شک آن وجود دارد که به دستور دونالد ترامپ و توافق اشرف غنی و حامدکرزی، یک بار دیگر یک لویه جرگه ی مشورتی دیگردعوت شده، به بهانه ی توافق ملت، امارت اسلامی و یا حداقل شراکت پنجاه درسدی طالبان را درقدرت، مسجل نمایند.
     پوشیده نیست که دونالد ترامپ رییس جمهورامریکا قصد دارد برای کسب آرای بیشتر درانتخابات پیش رو، باردیگرسرنوشت ما را به دست جلادان بیرحم دینی بسپارد - به دست گروه بدوی مذهبی ـ قومی ای که به جز قانون وحشت و ترور خودشان ، به هیچ قانون مدنیِ دیگری ارزش قایل نیستند .
       برای ایستادن در برابراین نیت شوم، مردم نباید به توحش طالبان تیره فکراعتماد نمایند. "  آزموده را آزمودن خطاست ."
        به زلمی خلیلزاد ، به محمد اشرف غنی و به  حامدکرزی هم نباید اعتماد کنند .
         نه ارگ ، نه سپیدارو نه سایرشکم پرستان جهادی و دیسانتی که همه ایادی امریکا استند ؛ هیچکدام به داد مردم نمی رسند . اینها همه شیرازه ی کشور داشتن و ملت بودن را درما ویران کرده اند . این ها همه در ویران کردن این شیرازه ها هم پیمان هم اند.
       همین اکنون تیم تمامیت خواه ارگ سعی برآن دارد تا به یاری امرالله صالح، آخرین و درشت ترین مهره های ضد طالب و ضد تک محوری ارگ را ( تا عبدالرشید دوستم و رحمت الله نبیل )، با توطئه و ترفند از صحنه دور نموده، فاریاب، تخار، میمنه، جوزجان ، پنجشیر، شمالی، ننگرهار و کابل را هرچه زودتر برای پذیرایی طالبان آماده تر نمایند.
         اگر مردم میخواهند از افتادن دوباره در دام توحش قومی - مذهبی و تروریزم طالبی نجات بیابند ؛ اگر میخواهند دامن فساد و فاسدان امریکایی و جهادی را برچینند ؛ باید ازهمین اکنون فشرده تر در کنارهم قرارگرفته آماده ی یک رستاخیز ملی شوند .
        نجات وطن ومردم تنها با براه انداختن سیلاب خروشان مقاومت ملی و گرد آمدن به دور شخصیتهای ملی خوش نام متصور است و بس .