-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ شهریور ۲, یکشنبه

ساده لوحی جمیعت/ از دولت می خواهد امنیتش را ضمانت کند!

جمیعت سرگردان! اگر یک دقیقه قبل از تسوید این متن سر درگریبان کرده و می اندیشیدی که استاد ربانی را کی ها نابود کردند، این چنین نمی نوشتی.

 اعلامیه جمعیت اسلامی افغانستان در پیوند به انفجار تروریستی در مقابل دفتر مرکزی این حزب

در پی انفجار مواد کارگزاری شده در یک عراده بایسکل که عصر امروز در مقابل دفتر مرکزی جمعیت اسلامی افغانستان صورت گرفت، دو تن از همکاران دفتر جمعیت اسلامی افغانستان به صورت سطحی زخمی شده اند.

جمعیت اسلامی افغانستان ضمن محکومیت این حادثه تروریستی، از ادارات مربوط امنیتی میخواهد که افزون بر پیگیری و بررسی حادثه امروز، با توجه به آمادگی ها برای برگزاری نهمین سالروز شهادت رهبر جمعیت اسلامی در دفتر مرکزی این حزب، در جهت تأمین امنیت این دفتر اقدامات لازم نمایند.

همچنان جمعیت اسلامی افغانستان به همه اعضا و هواخوانش اطمینان می‌دهد که با توجه به تجربه رهبری مبارزه دو دور پر افتخار تاریخی جهاد و مقاومت، اینگونه اقدامات تروریستی هرگز این حزب بزرگ و تاریخی را از مسیر پیگیری اهداف ملی اش باز نخواهد داشت.

کابل، ۱ سنبله ۱۳۹۹ خورشیدی