-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ مرداد ۲۸, سه‌شنبه

هشدار رهبر حزب کمونیست روسیه

باید با تمام قدرت به یاری دولت بلاروس شتافت!

خبرگزاری اینتر فاکس، روز گذشته سخنان گنادی زوگانف رهبر حزب کمونیست روسیه و رئیس فراکیسون این حزب در مجلس دوماً را درباره توطئه اوکرائینی کردن جمهوری بلاروس منتشر کرد. زگانف دراین سخنان از جمله گفت:

من با تأکید و اصرار لازم می‌دانم، با توانمندی هر چه بیشتر، جهت ثبات و امنیت برادران بلاروس اقدام های اساسی و عملی انجام دهیم. من پیش‌بینی می کنم طی دو سه روز آینده وضعیت به حال عادی برخواهد گشت. اما بحث این روزها تنها در باره انتخابات ریاست جمهوری در این کشور نیست، بلکه اشاعه نکبت بار انقلابات نارنجی است که تا به حال دامنگیر تعدادی از کشور هایی که با ما متحد بودند شده است. در این شرایط ما حق نداریم به عنوان یک تماشاگر شاهد فاجعه‌ای که در همسایگی ما در جریان است باشیم. پیشنهاد می کنم جلسه‌ای مرکب از ولادیمیر پوتین، رهبری شورای فدراسیون روسیه و دومای محلی و رهبران فراکسیون های احزاب در مجلس دوماً جهت بررسی  حوادث بلاروس هرچه زودتر تشکیل شود.