-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ مهر ۶, یکشنبه

مردم امریکا در انتظار کودتا و ضد کودتا در کاخ سفید


پیک نت

 ترامپ برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و ماندن در کاخ سفید دو گزینه در آستین دارد. یکی از این دو گزینه جنگی است که امریکا هدایت آن را برعهده خواهد داشت و مناسبات غافلگیرانه امارات متحده و بحرین با اسرائیل با میانجیگری شخص ترامپ می تواند زمینه سال همین گزینه باشد و هدف هم ایران است.

گزینه دوم استفاده از میلیشیای شخصی و بخشی از ارتش امریکا برای یک اقدام کودتائی است که قطعا دامن دمکرات ها را خواهد گرفت. دمکرات ها که بیش از گزینه اول، نگران گزینه دوم هستند از هم اکنون سعی می کنند برخی فرماندهان ارتش را به سوی خود جلب کرده و مانع کودتای ترامپ و فتح کاخ سفید هستند. معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا «ال گور» در برنامه تلویزیونی «فاکس نیوز» گفت که اگر ترامپ کاخ سفید را در ژانویه سال 2021 ترک نکند، نظامیان او را از آنجا بیرون خواهند انداخت. افکار عمومی امریکا خود را برای درگیری های اجتناب ناپذیر داخلی در دوران انتخابات و دخالت نظامیان در انتخاب آماده کرده است.