-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آبان ۶, سه‌شنبه

بخوان؛ بنیاد مسعود و بنیاد مارشال فهیم!




هرچند هیچ منطقه ای از کشور حال و روز بهتر ازین ندارد؛ اما مردمی را که ستون فقرات دفاع از افغانستان بود، سرانجام به این حال و روز رساندند. شرکت الکوزی برای کمک پیشقدم شد.



رادیو کچکن گزارش کرد که بنیاد خیریه الکوزی امروز برای ۱۰۰۰ یک هزار خانواده بی بضاعت که شامل معیوبین، متضررین و مستحقین می شود مواد غذایی کمک نمود. 

به گفته مسوولان محلی این ولایت هیئت و نماینده شرکت الکوزی که به منظور توزیع این مواد برای مستحقین به این ولایت آمده بود ابتدا با مسوولین محلی این ولایت دیدار نمودند. درین دیدار والی پنجشیر ضمن قدردانی و‌ سپاس از همکاری های همیشگی بنياد خيريه الکوزی، مجموعه شرکت هاي الكوزی  را در سطح کشور و جهان با اعتماد و اعتبار دانست. 

در همین حال محمد منصور عنابی سخنگوی والی پنجشیر گفته که این کمک ها برای یک هزار خانواده این ولایت صورت گرفت که به تعداد ۴۸۰خانواده  د ر مرکز ولایت و ۵۲٠ خانواده در ولسوالی حصه اول این ولایت کمک هارا در یافت نمودند، وی اضافه نمود که این کمک ها شامل آرد،برنج، روغن، بوره، نخوت، لوبیا، مکرانی، چای خشک و یک  یک جلد قرآن کریم بود.

این کمک های در حالی به باشندگان پنجشیر صورت میگیرکه در  اثر باران های شدید و سرازیر شدن سیلاب ها خسارات جانی و‌مالی هنگفتی برای باشندگان بخش های زیادی این ولایت به جا گذاشت.