-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آبان ۶, سه‌شنبه

تبلیغات احمق سازی مردم امریکا به وسیلۀ دلالان انتخاباتی

 سناتور جمهوریخواه: پیروزی جو بایدن یعنی نابودی آمریکا

لیندسی گراهام، سناتور ارشد حزب جمهوریخواه آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز گفت: انتخابات ریاست جمهوری امسال، مهم‌ترین انتخابات در تاریخ آمریکا و نتیجه آن تعیین کننده است.

وی گفت: اگر ما به مسیری که نامزد دموکرات ترسیم کرده است برویم، چین بزرگترین برنده آن خواهد بود. و این یعنی نابودی یک کشور قدرتمند با داشتن یک سیاست خارجی ضعیف؛ و در نتیجه نابود کردن کشور به دست خود ماست.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور و نامزد حزب جمهوریخواه نیز در آخرین تجمع انتخاباتی خود در نیوهمپشایر گفت: این انتخابات از انتخابات چهار سال پیش هم مهم‌تر است، زیرا ما با برخی ها در جهان در حال مبارزه هستیم. ما باید به این مبارزه پایان دهیم. ما باید آن‌ها را سرجایشان بنشانیم.

خبرگزاری فرانسه نیز امروز دوشنبه گزارش داد: بیش از ۶۰ میلیون آمریکایی تاکنون در رای‌گیری پیش از موعد کشورشان که قرار است سوم نوامبر برگزار شود، شرکت‌ کرده‌اند.