-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ مهر ۲۰, یکشنبه

ترامپ: نانسی پلوسی دیوانه می‌خواهد علیه‌من کودتا کند!

پیک نت 

 ترامپ به کاخ سفید بازگشته اما رفتار و گفتار و تصمیماتش بیش از گذشته مغشوش و ناپایدار است که گفته می شود این ناپایداری به وضع ناپایدار جسمی او مربوط است. ماسک از مقابل دهان و بینی برداشته و می خواهد در مناظره انتخاباتی بصورت مستقیم شرکت کند اما بایدن و تیم های مقابله با کرونا مناظره آنلاین را تصویب کرده اند. شاید هم به این دلیل که بتوانند جلوی پرخاش ها و ناسزا گوئی های دو رقیب انتخاباتی را با مناظره آنلاین بگیرند و مناظره را کنترل کنند. نخستین ارزیابی ها از مناظره دو معاون ترامپ و بایدن حکایت از متین بودن هر دو در این مناظره (برخلاف روسایشان) و همچنین تاکید رسانه های مخالف ترامپ در امریکا روی تسلط معاون بایدن بود.

ترامپ به کاخ سفید بازگشته اما همانطور که اشاره شد موقعیت او حتی در کاخ سفید نیز ناپایدار است و روز گذشته رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که قرار است با استفاده از بند ۲۵ قانون اساسی برکناری موقت رئیس جمهور بخاطر ابتلا به ویروس کرونا به بحث گذاشته شود. کمیسیونی برای ارزیابی سلامت روان و جسم ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا تشکیل خواهد شد.

پیشنهاد نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان امریکا پس از شنیده شدن سرفه‌های رئیس جمهور و خس خس سینه او مطرح شد.

پس از این پیشنهاد ترامپ هم در توئیتی نوشت "نانسی دیوانه است و باید مراقب او بود چرا که قصد کودتا علیه من را دارد."