-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آبان ۸, پنجشنبه

ترمپ: جو بایدن ترور خواهد شد!

 انتخابات امریکا بی حادثه پشت سر گذاشته نخواهد شد.

بررسی پیک نت
 همه شواهد و اظهار نظرهای دو نامزد انتخاباتی و حواریون آنها همین را پیش بینی می کند. از ابتدای به صحنه آمدن جو بایدن همه روی پیری او تاکید کردند و او برای جبران دلهره امریکائی ها یک معاون 55 سال و هندی تبار و حقوقدان را انتخاب کرد تا هم رای زنان، هم رای رنگین پوستان و هم آسودگی خیال هواداران دمکرات ها را پشتوانه انتخاباتی خود کند.

 این انتخاب معنائی جز این نداشت که جو بایدن خود نیز در صورت پیروزی در انتخابات امیدی به 4 سال ریاست جمهوری ندارد و "کاملا هریس" با پیش بینی رسیدن به مقام ریاست جمهوری انتخاب شده است. حالا با تازه ترین سخنرانی ترامپ، این پیش بینی جنبه عملی دیگری هم به خود گرفته است. ترامپ در گردهمایی انتخاباتی میشیگان گفت که شاید "جو بایدن" در صورت رئیس جمهور شدن تنها سه هفته در قدرت باشد و ترور شود و معاون او کامالا هریس که لیبرال‌ترین نماینده مجلس سناست جای او را بگیرد. 

این پیش بینی که ظاهرا، با توجه به تظاهرات مسلحانه ای که در شهرهای مختلف امریکا، در ماههای اخیر به سود ترامپ انجام شده، زمینه اجرائی دارد، از حوادث غافگیر کننده در صورت شکست ترامپ در انتخابات خواهد بود. شاید هم انتخاب کاملا هریس علاوه بر سن بالای جو بایدن و پیش بینی مرگ و یا ناتوانی او برای ادامه ریاست جمهوری احتمالی با در نظر گرفتن حوادثی که ترامپ به آن اشاره کرده انجام شده باشد.