-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ مهر ۲۱, دوشنبه

شاگرد پوتین خبره گی نشان دادرئیس جمهور بلاروس 4 ساعت در زندان با مخالفان گفتگو کرد. این نسخه درتاجکستان هم باید استعمال شود؛ درغیرآن، نخستین انقلاب خشن از تاجکستان سر بالا خواهد کرد.

 "الکساندر لوکاشنکو" رئیس‌جمهور بلاروس در یک اقدام خردمندانه و ابتکاری هوشمندانه به دیدار مخالفان سیاسی و بازداشتی دولت در زندان رفت و با آنها به گفتگو نشست. او در این دیدار که 4 ساعت و نیم به طول انجامید عمدتا به انتقادهای مخالفان گوش کرد و به سئوالات آنها پاسخ داد. او ضمن اعلام پذیرش ضرورت تغییر قانون اساسی و افزایش اختیارات مجلس منتخب مردم گفت که قانون اساسی در خیابان ها نوشته نمی شود بلکه باید به دور از خشونت و ستیز و در آرامش در باره قانون اساسی جدید گفتگو و مذاکره کرد. انتخابات ریاست ‌جمهوری بلا روس 3 ماه پیش در این کشور برگزار شد و لوکاشنکو برنده آن شد. این ابتکار را مقایسه کنید با رفتاری که جمهوری اسلامی با مخالفان نتیجه انتخابات 88  در ایران کرد. لباس و فضای زندان نیز در مقایسه با زندان های ایران در این عکس دیدنی است.