-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آبان ۱۳, سه‌شنبه

کاخ سفید تبدیل به یک قلعه قرون وسطایی شده است

 


ترمپ پیشاپیش گفته  است که اگر برنده نشود، یک فکری خواهیم کرد. یعنی که ...
 از دیروز به دستور ترامپ، ساختن چهارمین دیوار و حصار دفاعی به دور کاخ سفید آغاز شده است .

 مسئولان میگویند ترامپ دستور داده است این دیوار باید تا روز انتخابات تمام شود. کاخ سفید تبدیل به یک قلعه قرون وسطایی شده است . کاخی که می گفتند متعلق به مردم آمریکاست و هرکس بخواهد میتواند از آن بازدید کند. اکنون به کلی از دسترس مردم آمریکا خارج شده است و با این دیوارها دیگر حتی نمیتوان از آن عکس گرفت.

هدف ترامپ از محصور کردن خود در این قلعه چیست ؟ او چه هدفی را دنبال میکند؟

 معمولا دیکتاتورهایی که از خشم ملت در هراسند خود را در این قلاع قرون وسطایی محصور میکنند . نگاه کنید به کاخ های قذافی، صدام، خامنه ای و اشرف غنی که با سایر دکتاتورهای جهان همسانی دارد.

صاحب نظران میگویند ترامپ برای یک کودتا در شب انتخابات آماده میشود. در صورتی که نتیجه رای گیری مطابق میل او نباشد او اعلام خواهد کرد که برنده انتخابات است، شمارش آرای پستی را لغو خواهد کرد و سپس برای مقابله با یک تظاهرات گسترده توسط مردم آمریکا آماده خواهد شد. او خود را در قلعه کاخ سفید درمیان محافظان و نگهبانان امنیتی و ارتشی و شبه نظامی خود مخفی خواهد کرد و از آنجا فرماندهی عملیات سرکوب قیام مردم آمریکا بر علیه ظهور دیکتاتوری را رهبری خواهد کرد. به همین سبب است که او به کاخی احتیاج دارد که با چهار ردیف دیوار دفاعی محکم و غیر قابل نفوذ از سیل خشم تظاهرکنندگان در امان باشد. لابد به زودی شاهد برجک های نگهبانی و مسلسل بر فراز این دیوارها هم خواهیم بود(دیوار مکزیک را نتوانست بسازد ولی لا اقل دور کاخ سفید جبران کرد.)

"آزادی"