-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آبان ۲۶, دوشنبه

پوتین: ده ها کشور برای واکسن کرونا با روسیه تماس گرفته اند

 سخنان پوتین درباره مسائل مهم جاری در جهان- از جمله واکسن کرونا- که در حاشیه سخنرانی وی درباره آتش بس در قره باغ مطرح شده از سوی رسانه های غربی سانسور شد. نکاتی که در خلاصه کوتاه سخنان وی در پیک نت روز گذشته منتشر شد. پوتین در مجمعی که با هدف طرح دیدگاه های وی و مواضع روسیه با حضور وزیر دفاع و دبیر شورای امنیت ملی روسیه تشکیل شده بود درباره واکسن کرونا گفت: تاکنون دهها کشور برای خرید واکسن کرونای ساخت روسیه با ما تماس گرفته اند.

رسانه های غربی درحالیکه کوچکترین خبرهای تبلیغاتی ساخت واکسن کرونا و یا تلاش برای ساختن واکسن کرونا – از جمله در امریکا- را در بوق درباره واکسن کرونای ساخت روسیه و حتی تلاش های چین دراین زمینه که ظاهرا به نتایج قطعی رسیده سکوت را ادامه میدهند. وزارت بهداشت جمهوری اسلامی اطلاع داده که تماس هائی برای دریافت واکسن کرونا با روسیه گرفته اما نتایج آن را به اطلاع مردم رسانده نمی شود تا بلکه از دلهره و وحشت مردم اندکی کاسته شود.