-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آذر ۹, یکشنبه

توطئه فضل الدین بی عیار برضد یک روزنامه نگار


 درگزارش مقبل نوری گفته شده پرویز امین‌زاده قربانی عقده های شخصی و توطئه شده است!

اما اطلاع گزارشنامه افغانستان می رساند که او به دستورشخص فضل الدین عیار درحبس است.

باآن که معضل پیش آمده میان پولیس ترافیک و پرویز امین‌زاده خبرنگار شبکه سلام‌وطندار روز پنج‌شنبه هفته گذشته با پادرمیانی(نمایشی) مقام های محلی، شورای ولایتی، فرماندهی پولیس پروان رفع و در آن نشست پولیس ترافیک رسماً انصراف داد. اما؛ فرمانده پولیس پروان روز(شنبه 8 قوس) به دستور برخی افراد عقده گشا، انصراف خط را از پرونده نسبتی آقای امین‌زاده دور کرده و به دادستانی فرستاده است.

درکنار این، فرمانده پولیس در حضور داشت جمعی از خبرنگاران پروان، روز گذشته پولیس ترافیکی را که ادعا داشت از سوی امین‌زاده مورد لت و کوب قرار گرفته تهدید کرد که چرا انصراف داده است.

حالا پولیس ترافیک به علت فشاری که از سوی ولی جان "سرحدی" فرمانده پولیس پروان بالایش وارد شده‌است از انصراف خود گذشته و اکنون آقای امین‌زاده در بند به سر میبرد.

بناً، اگر پرویز امین زاده از بند آزاد نشود ما(خبرنگاران) و با جمعی از جوانان مبارز و عدالت خواه در برابر این اقدام مغرضانه حکومت محلی و فرماندهی پولیس پروان ایستاده و شکایت ما را به ریاست جمهوری میفرستیم.

به بند کشیدن یک خبرنگار و پرونده سازی برای وی از سوی حکومت محلی پروان یک توطئه علیه آزادی بیان است.

پ.ن: خبرنگارنی که خاموش اند این را بدانید که اگر امروز در برابر توطئه افراد مغرض نه ایستند فردا شما هم قربانی توطئه و پرونده سازی حکومت محلی پروان خواهید شد.