-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آذر ۱۱, سه‌شنبه

فخری زاده دراثر گلوله های بادیگاردش کشته شده است


صحنه پردازی و سازماندهی تبلیغاتی به هدف استفاده سیاسی در کشته شدن فخری زاده دور از حقیقت  است. علی جوانمردی از فعالان اطلاع رسانی ایران مقیم کردستان عراق خبر داده است که همه صحنه سازی ها و تبلیغات پرآب و تاب دربارۀ حادثه کشته شدن محسن فخری زاده معاون وزارت دفاع ایران در امور هسته ای دور از حقیقت اند.

 جوانمردی به نقل از اطلاعات سری دستیاب شده از کانال های داخلی ایران گفته است که محسن فخری زاده به وسیله یکی از بادیگارد هایش از عقب مورد تیراندازی قرار گرفته و جان باخته است.

جوانمردی از چهره های سرشناس رسانه اپراتیفی برضد جمهوری اسلامی ایران است. وی می گوید که یکی از محافظان از جمله چهار محافظ درجه اول محسن فخری زاده، ناگهان از عقب تفنگش را بالای فخری زاده و دیگر همتایان محافظ خویش خالی کرده و از صحنه ناپدیدار گشته است. او می گوید محافظ مذکور تضمین شده از سوی حسین طائب فرد مورد اعتماد مجتبی خامنه ای فرزند رهبری ایران بوده است.

به گفته جوانمردی، حمله ۱۲ نفری مسلح بر فخری زاده از بُن غلط است و انفجار یک موتر نیسان درمقابل موتر فخری زاده بیست دقیقه بعد صورت گرفته که از سوی نیروهای امنیتی ایران به منظور گمراه سازی افکارعامه سازماندهی شده بود.