-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ دی ۳, چهارشنبه

ملابرادر: مایک پمپئو درحضورم ایستاده می ماند!

ملابرادرمزدور، خواب زده شده است.

ویدیویی دررسانه اجتماعی همرسانی شد که ملابرادربه گروهی از طالبان چنین می گوید:

«از برکت جهاد، شهامت و قربانی شما من الحمدلله من نیم ساعت با دونالد ترامپ صحبت تیلفونی داشتم، درحالی که کسان دیگر برای یک تماس تیلفونی با رئیس جمهور امریکا یک سال پیش وقت می گیرند۰ در قطر وقتی وزیر خارجۀ امریکا به ملاقات و صحبت با ما می آید تا وقتی که من برایش اجازه ندهم  بنشیند، ایستاد می ماند.  این همه عزت و افتخار از برکت جهاد و قربانی های شما است.  اگر جهاد و فداکاری شما نمی بود امریکایی ها با ما اینگونه برخورد نمی کردند و ما را این چنین استقبال نمی کردند. شما باید وحدت خود را حفظ کنید. هرقدر ما و شما در میدان جهاد و شهادت پیروز باشیم به همان حد جهان ما را جدی می گیرند.»

پیام ملابرادر روشن است. او به دنیا اعلان می کند و به تمام گروه های دهشت افگن و تروریست پیام می دهد که با دهشت افگنی و انتحار می توان امریکا و هر کشور و دولت دیگر را به زانو در آورد و آنها را مجبور به قبول خواست های خود کرد. زلمی خلیل زاد، ترامپ و پمپئو زمینه و فرصت این پیام را برای ملابرادر و انتحارگری آماده ساخت.