-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آذر ۱۸, سه‌شنبه

عراق؛ رژیم ملاها گنبد طلا می سازد، عربستان ورزشگاه!

اشاره: اما همین عربستان، درافغانستان مدرسه و مسجد می سازد؛ یعنی همان کاری را که ایران درعراق می کند. دجالان عرب افغانستان را مانند خود شان در 1400 سال پیش کرده اند.آغاز پروژه ساخت ورزشگاه یکصد هزار نفری فوتبال در عراق با پول سعودی‌

هئیتی از عربستان برای آغاز پروژه ساخت ورزشگاه فوتبال در بغداد به این کشور آمدند. به گزارش فارس، سایت «اسپورت» عراق خبر داد هیاتی از عربستان به بغداد آمده تا زمین اختصاص داده شده برای ساخت ورزشگاه فوتبال را بررسی کند.

پیش از این پادشاه عربستان به دولت عراق وعده داد تا یک ورزشگاه 100 هزار نفری مدرن بسازد. در همین راستا هیاتی از عربستان امروز به بغداد آمده تا کارهای ساخت این ورزشگاه را آغاز کنند.

پروژه ۶٠٠میلیون دلاری در کربلا در جیب سرداران سپاه

در همین حال توئیتر فارسی وزارت‌خارجه آمریکا نوشت: سپاه هم‌چنان به هدر دادن ثروت مردم ایران برای ثروتمند ساختن خود و حاکمان این کشور ادامه می‌دهد. اخیرا یک پروژه ساخت‌وساز در کربلا ۶٠٠میلیون دلار برای مردم ایران هزینه برداشت که به جیب سردارهای سپاه که آن پروژه را هدایت کردند، سرازیر شد! دولت در عوض می‌توانست از این پول برای تقویت اقتصاد ایران و کمک به بیکاران و بی‌خانمانها استفاده کند. این یک رژیم فاسد است که به مفسدان خدمت می‌کند.

خبرگزاری رویترز پیش تر در گزارشی درباره دخالت رژیم در عراق از طریق بازسازی اماکن مقدس نوشته بود: حسن پلارک افسر سپاه قدس که به‌تازگی به‌دلیل قاچاق اسلحه توسط آمریکا تحریم شده است، در حال بررسی پروژه ساختمانی بود که توسط شرکتی که به‌طور مشترک در تملک خودش و سایر افسران سپاه پاسداران است اجراء می‌شود.