-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ آذر ۱۱, سه‌شنبه

من قاتل ناکامور را می شناسم

 

ستانکزی، آمر جنایی سابق ولایت ننگرهار:

محموله‌ای از مهمات داعش را همراه با مسوولش در مرز تورخم ۲ بجه شب گرفتار کردم، آوردم زندان که یک شب بعد دوباره‌ رها شد. قاتل اصلی ناکامورا را نیز پیدا کردم که ۴۰۰ هزار کلدار از ISI گرفته بود، می‌خواستم بازداشت‌‌شان کنم، از وظیفه برکنار شدم و دوسیه قاچاق مواد مخدر را به پایم جور کردند. حالا در زندان به دو سال قید محکوم شده‌ام و در زندان هستم.

رازهایی از خائنان و مافیا دارم که غیر به امرالله صالح و به رییس‌جمهور به کس دیگری گفته نمی‌توانم. والله آن‌قدر وحشتنا‌ک است که این بزرگان توان شنیدن‌اش را نخواهند داشت. به وزیر داخله بارها مسج ماندم و زنگ زدم، د قصه‌ام نشد.

در جلو چشمانم، به طالبان لباس سفید پوشاندند، واسکت سیاه بر شان پوشاندند و ۱۰ هزار افغانی سر جیب‌اش ماندند و با احترام از زندان رهای شان کردند. ما به جرم مبارزه با داعش و قاتل ناکامورا در زندان به‌سر می‌بریم.  این کار در جلو چشم فرزندان صادق کشور، در حق‌شان جفاست.