-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ بهمن ۱۵, چهارشنبه

فراخوان تظاهرات مجاهدین سمت شمال


افغانستان در شرایط حساس و حاد سیاسی-اجتماعی خود قرار دارد و نیاز جدی احساس می‌شود تا شخصیت‌های تاجیک و با نفوس کنار هم قرار گرفته و برای منافع مردم فعالیت نمایند.

چنانچه همه در جریان قرار دارد، محترم احمد مسعود رهبر فرزانه و یگانه فرزند فرزانه قهرمان ملی از ماه‌ها بدین سو برای ایجاد اتحاد و اعتماد میان تاجیکان تلاش می‌نماید. 

اما در این اواخر برگزاری همایش‌های مردمی زبیر مسعود جوان خودخواه  در کابل و پنجشیر چنین به نظر می‌رسد که به هدف تضعیف فعالیت‌های امیر جوان ما جلالتماب احمد مسعود یگانه فرزند قهرمان ملی و رهبر تاجیکان صورت می‌گیرد. 

چنانچه همه در جریان قرار دارند، مردم با عزت و مجاهد پرور ما بیعت شان را با امیر جوان برادر محترم الحاج احمد مسعود اعلام کردند و تنها پیشوا و رهبر ما فضلیت ماب احمد مسعود می‌باشد و جز او پیروی هیچ شخص دیگر نمی‌باشیم.

بنابر این برای کوبیدن و ابراز نفرت از تلاش‌های دشمنان برای ایجاد فاصله و تضعیف فرزند قهرمان ملی، جوانان سلحشور و آگاه سمت شمال در برابر خانه زبیر مسعود تظاهرات گسترده اعتراضی برگزار می‌کند. 

از تمام جوانان مجاهد و سلحشور تاجیک مقیم شهر کابل خواهشمندیم با تجمع گسترده خویش در برابر خانه زبیر مسعود خشم و نفرت شان را ابراز نمایند.

با احترام 

جوانان سمت شمال 

زمان: پنجشنبه 16 دلو 1399 ساعت 9 صبح

آدرس: کارته پروان گذشته از سفارت پاکستان 

شماره تماس:

 0748690787

 0796623208