-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ بهمن ۲۸, سه‌شنبه

عامل اصلی تدارک ترور فخری زاده از ایران گریخته

اظهارات تازه وزیر اطلاعات  ایران

تایید گزارش اولیه به وسیله علی جوانمردی

 وزیر اطلاعات که به دنبال مصاحبه با سیمای ایران و فاش کردن دست داشتن نیروهای مسلح (سپاه و بخش نظامی – اتمی آن) در ترور فخری زاده طراح و فرمانده سمت گیری فعالیت نظامی- اتمی جمهوری اسلامی زیر فشار قرار گرفته، روز گذشته مدعی شد:

"عامل اصلی تدارک ترور شهید فخری‌زاده که از کارکنان اخراجی نیروهای مسلح بود، قبل از عملیات از کشور خارج شده و تحت تعقیب است."

او به این ترتیب به کمک سپاه و اطلاعات سپاه آمد که همگان منتظر بودند هویت و جایگاه و مسئولیت عوامل نفوذی داخل محرمانه ترین بخش فعالیت های اتمی ایران اعلام کند. وزیر اطلاعات قطعا در هم آهنگی با بیت رهبری مدعی شد که "عامل" (درحالی که صحبت از شبکه است!) اصلی تدارک ترور از کشور خارج شده است. یعنی حالا حالا ها بدو تا بهش برسی! البته تنها یک روز پس از مصاحبه وزیر اطلاعات یک روزنامه مهم و حکومتی اسرائیل اعلام کرد که همکاران ایرانی سازمان جاسوسی اسرائیل پس از آن ترور پیچیده همگی از ایران خارج شده اند.