-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ اسفند ۷, پنجشنبه

«تیارسی» اردوی ملی به حسیب سائد و آریانا سعید

یک قدم تا انفجارسراسری باقیست!

این نظام، حاصل خون های ریخته شده، رنج های تراکم کرده و بربادی امید های چه کسانی است؟

 اعلامیه طنزی از آدرس شورای عالی مصالحه ملی در پیوند به درگیری‌های اخیر فهیم فنا و آریانا سعید:

سپیدار - کابل: با تاسف اطلاع حاصل نمودیم که در یک درگیری لفظی میان فهیم فنا و آریانا سعید در برنامه هفته اخیر، کشمکش هایی به وجود آمده است‌. این درگیری‌ها به سود مردم افغانستان نبوده و باعث خدشه‌دار شدن صلح نسبی در اذهان عامه خواهد شد که ضرر آن خیر و سلامتی تلویزیون طلوع را زیر سوال قرار میدهد. فلهذا از دو طرف درگیر جداً خواهش میداریم تا آرامش و خونسردی خود را حفظ نموده به برق های چهار صدو بیست ولت دست درازی نکنند تا مبادا فضای کشور به سوی دیگری سوق داده شود. 

برای حل این معضله ما یک هیئت حقیقت یاب تحت نظارت معاون صاحب اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان جلالتمآب محترم امرالله صالح در هماهنگی با اقشار مختلف جامعه بوجود آورده نتایج نهایی آن را با شما شریک خواهیم ساخت.

در اخیر از محترم حسیب سائد نیز تقاضا مندیم تا بیطرفی خود را در زمینه حفظ نگه داشته و به فکر پول چاپ کردن باشد و به نقاط حساس مداخله نه‌ورزند.

دکتور عبدالله عبدالله 

رئیس شورای عالی مصاله ملی افغانستان