-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ فروردین ۱۹, پنجشنبه

"آزاده نامداری" خودکشی کرد، یا قربانی شد؟

 آخرین نتیجه تحقیق درباره مرگ آزاده نامداری مجری برنامه های صدا و سیما با این ادعا که مصرف بیش از ۱۰۰ قرص‌ اعصاب و روان‌ باعث مرگ (خودکشی) او شده منتشر شد. همچنین ادعا شد که پزشکی قانونی این نظر خود را به بازپرس جنایی اعلام کرده است.

این خبری است که روز گذشته رسما انتشار یافت، اما ادعاهای دیگری نیز درباره مرگ آزاده نامداری وجود دارد که آن هم مستند به نخستین ساعات آزمایش جسد آزاده نامداری در پزشکی قانونی است. در این ادعا مطرح شده که زیر ناخن پای آزاده نامداری جای یک سوزن پیدا شده که میتواند محل تزریق "آتروکوریوم" که یک نوع ماده فلج کننده ماهیچه های تنفسی است یافت شده است. 

گویا شب حادثه عبدالعلی عسگری، رئیس صدا و سیما برای بازگرداندن به صدا و سیما به دیدار او می رود. آزاده نامداری یا به خواست خود و یا خواست عسگری همراه با خانواده خود به شمال نمی رود و در خانه می ماند. در جریان این دیدار و گفتگو عسگری متوجه می شود که در خانه نامداری دوربین مدار بسته وجود دارد و از این ملاقات فیلم گرفته شده است. همین مسئله باعث مشاجره و تبدیل دیدار دوستانه به دیدار خصمانه می شود. محافظان عسگری با شنیدن سر و صدا خود را به پشت در میرسانند و عسگری در را به روی آنها باز می کند و خود از خانه خارج می شود. وصیت نامه ای که از نامداری باقی مانده بدستور محافظان نوشته می شود و تزریق نیز توسط آنها انجام می شود. بسته های قرص یافت شده در خانه نیز همه دست نخورده بوده اند.