-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ خرداد ۴, سه‌شنبه

امکان دارد سر احمدی نژاد به باد برود

 احمدی نژاد مکاتبات محرمانه با آیت ا لله خامنه ای را فاش می کند؟

او به تحریم انتخابات هم اشاره داده است.

احمدی نژاد در سفر انتخاباتی اخیر خود به "آستانه اشرفیه" تهدید کرده بود که اگر شورای نگهبان و بیت رهبری صلاحیت او را تائید نکنند دست به افشاگری خواهد زد. آنچه که او پیش بینی کرده بود روی  داد و صلاحیتش تائید نشد و روز گذشته خبرهائی در تلگرام منتشر شد که گفته شده این خبرها از جانب وی انتشار یافته است. از همان آغاز ناسازگار شدن احمدی نژاد با حامیان حکومتی که حالا پشت به او کرده بودند آشکار بود که او اسنادی را از وزارت اطلاعات در دوران 3 ماهه ای که سرپرستی آن را برعهده داشت خارج کرد و آنها را به همراه مکاتبات خود با رهبر جمهوری اسلامی به جای امنی انتقال داده است تا به وقت خود از آنها استفاده کند و یا تهدید به افشای آنها کند تا امتیاز بگیرد. ازجمله اسنادی در باره کودتای انتخاباتی 88.

 روز گذشته در یک کانال تلگرامی این متن انتشار یافت:

«احمدی نژاد چند نسخه از آنچه حقایق پنهان سیاست است را برای روز مبادا آماده کرده است. از جمله نامه های درباره  اجازه مذاکره‌ با آمریکا، حاشیه های انتخابات ۸۸ » که هر دو باز می گردد به رهبر جمهوری اسلامی و شکایت و گلایه هایش از رهبری.