-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ خرداد ۲۸, جمعه

لعنت به این چنین «رازاطلاعاتی» کاذب

 در ولسوالی شینکی ولایت زابل یک کندک مکمل اردو را با تمام وسایل و‌تجهیزات اش به طالبان تحویل دادند. در ولسوالی اوبه هرات، مدافعین برگ درختان را می خورند، اما از دو هفته تا حال از اکمالات خبر نیست. 
حالا دلیل امرالله صالح را درین باره بخوانید:

امرالله صالح:

نحوه تخلیه منسوبین دلیر اردو از ولسوالی شینکی در ولایت زابل یک راز اطلاعاتی است. در چنین لحظات نیاز نیست محرمیت های عملیاتی زیر نام آزادی بیان فاش گردد و دشمن و از آن  بیشتر بهره بردارد. 

سخن پران های بی خیال و بی پروا میتوانند هرچه دلشان شد بگویند.  کشور روز های سخت را می گذراند. شکی نیست. در عین حال تلفات گروه جهل و وحشت  سه برابر نیرو های ماست. 

به پروپاگند دشمن باور نکنید. از شهامت و وقار نیرو های دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی افغانستان نماینده گی کنید. سخنگوی شهامت و پایمردی نیرو های دلیر کشور باشید.  متوجه باشید که هر تبصره شما مخاطب های مختلف دارد.  آنچه در ارتباط به زابل تا اکنون گفته و نوشته شده است واقعیت ندارد.