-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ مرداد ۲۲, جمعه

این آقا طالبان را از خانه اش تهدید کرد!


این آقا، نثارصفات تفضیلی را در حق اشرف غنی تا عرش معلی رسانید. از اول ماجرا، چهره، سخنان، اقدامات، لاف ها و کج بحثی های وی داد می زد که ره ترکستان پیش گرفته است. او بزرگ ترین دست آورد خود را با خود یدک خواهد کشید:

یک: جنگیدن با قوم خود به منظور تقویت قومیت گرایی افراطی اشرف غنی

دو: تخریب با افتخار سینما پارک

سه: سازماندهی ده ها عملیات انفجاری برای بقای جمهوری سه نفره

تاریخ ما چی گونه نوشته خواهد شد؟ پس از تسلیم دادن پانزده ولایت تازه می نویسد که سلطه طالب ره نمی‌پذیرم، مقاومت می‌کنم!

نام کلان معاون اول ریاست جمهوری را روی خود گذاشته، یک اردوی منظم با دستگاه مجرب اطلاعاتی، بودجه کل کشور در اختیارشان؛ اما درمقابله با طالبان فقط الله اکبر گفتن خشک و خالی را گزینش کرد؛ آن هم برای یک بار!

توجه کنید: به ضد طالب آسمان وریسمان می بافت، اما برای پیروزشدن به طالب، به خیابان آمد! برای مقابله با طالب، ازتمام تلاش های خود دریغ نه کرد تا به پنجشیر یک تفنگ از سلاح کوت دولت داده نه شود. حقا که موفق شد.

حالا به جای آن که سنگواره و به دور از چشم خلق الله در گوشه یی چندک بزند؛ می آید درفیس بوک بازهم درپناه بادیگارد ها از خانه اش تهدید می کند که با طالبان مقابله می کند!