-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ شهریور ۴, پنجشنبه

خفت و خواری دموکرات‌های آمریکا در مقابل وحوش طالبان

خفت و خواری دموکرات‌های آمریکا در مقابل یک گروه تروریستی با انتقادهای گسترده بین‌المللی مواجه شده است.

بسیاری از منتقدان می‌گویند جو بایدن (که پزشک سابق کاخ سفید او را دچار بیماری زوال عقل و همچنین آلزایمر دانسته بود) با دستور عقب‌ نشینی مفتضحانه و تحقیرآمیز نیروهای آمریکایی، نه تنها اعتبار این کشور را در نزد متحدان خود از بین برد، بلکه خیانتی بزرگ در حق 36 میلیون مردم مظلوم افغانستان کرد.

به گفته منتقدان، بایدن یک کشور مهم را دو دستی به زندانیان سابق گوانتانامو (سران طالبان و القاعده) تقدیم کرد، آن هم با صدها میلیارد دلار سلاح‌های پیشرفته از جمله هلیکوپترهای مدرن بلک‌هاک! و ... دو هزار خودروی نظامی هامر!

این در حالیست که رئیس جمهور سابق آمریکا امروز با حمله به بایدن اعلام کرد که هزاران آمریکایی در افغانستان به گروگان گرفته شده اند.

ترامپ در بیانیه ای گفت: چگونه جو بایدن توانست در شرایطی که هزاران آمریکایی در وضعیت گروگان به سر می برند، ارتش آمریکا را مجبور به فرار از میدان جنگ در افغانستان و ترک آن کشور کند.

رئیس جمهور پیشین آمریکا در خصوص نیروهای آمریکا در افغانستان گفت: بایدن افغانستان را تسلیم تروریست‌ها کرده و با خارج کردن نظامیان پیش از شهروندانمان اجازه داده تا هزاران آمریکایی آنجا بمانند.