-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ مهر ۶, سه‌شنبه

مصاحبه دختر یک بزرگ شبکه حقانی


 به حوالۀ اطلاع ارجاع شده به گزارشنامه افغانستان، شخصی به اسم مولوی بخت الرحمن شرافت از ولایت هلمند، عضو فعال شبکه حقانی که سال ها در بخش انفجار و ترورمردم نقش داشته است. موصوف نمایندۀ شبکه حقانی در ترکیب هیأت مذاکره طالبان در قطر بود و فعلا  معین وزارت  فواید عامه مقررشده است.

  وزیر فواید عامه عضو شورای کویته، برادر ملا عمر با تخلص عمری است. شبکۀ حقانی بخت الرحمن شرافت را به معاونت وزارت انتصاب کرده تا برادر ملا عمر را زیر نظر داشته باشد.

   چند روز پیش، بخت الرحمان به سالنگ رفته بود تا  ۳۰‌ کیلو‌متر سرک تخریب شده سالنگ ها را  برای  جغل اندازی افتتاح نماید.  دو پسر و یک دختر 14 ساله اش را هم با خود داشت.  نکته خیلی مهم در افتتاح  سرک، مصاحبه  دختر مولوی بخت رحمن شرافت است که با تلویزیون  ژوندون، شمشاد، ملی و  آریانا نیوز انجام داد.

 دخترش به زبان انگلیسی از کشور های خارجی خواست  که برای طالبان کمک نمایند  تا جاده ها را  آباد کنند.  مولوی بخت رحمن درمحضر خبرنگاران گفت که مصاحبه دخترش را  نشر کنند اما بگویند دختری از اهالی پروان است تا کسی نفهمد دختر معین است و در  کالج آمریکایی ها در قطرتحصیلات کرده است.

 این ها برای دختران و پسران خویش در کالج های آمریکایی ها و انگلیس زمینه سازی کرده اند؛ ولی برای دختران فقیر این  وطن حاضر نیستند از صنف شش  بالا بروند.  چه گونه مردم افغانستان و جهان آزاد به قول وگفتار این دجالان تاریخ باور کنند؟ فحشا را بهانه می آورند؛ مگر در کالج آمریکایی ها در قطر فحشا نیست و همه از آسمان نزول کرده اند؟