-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ آبان ۹, یکشنبه

گزارش خطرناک

 نیروهای نظامی آمریکا رسما وارد تایوان شده اند، آمریکا آگاهانه با آتش بازی می کند.

 نشریه چینی Guancha -观察者 در گزارشی نوشت، نیروهای نظامی آمریکا به همراه تجهیزات و تسلیحات سنگین هوایی وارد جزیره تایوان شده اند. به نظر می رسد برخی مقامات تایوانی تلاش میکنند تا با استفاده از حضور آمریکا در اقدامی عجولانه اعلام استقلال کنند. آمریکا باید بداند که پکن تایون را جزئی از خاک خود می داند، در غیر این صورت ماجراجویی های آمریکا بازی آگاهانه با آتش است. 

 برخی رسانه های آمریکایی در اولین اکتبر گزارش هایی مبنی بر تصمیم نهایی چین برای تصرف تایوان منتشر کردند. آمریکا این فضا را برای توجیه حضور نظامی خود در تایوان ایجاد کرده است و باید بداند که هر اقدامی در جزیره متعلق به چین پیامدهای ناگواری به همراه دارد. این رسانه به نقل از یک مقام چینی اعلام کرده است، چین اجازه نمی دهد تا با جدا کردن قطعه ای از خاک چین، تایوان مستقل ایجاد شود. هیچ کس نباید قاطعیت چین را در دفاع از منافع حیاتی مورد آزمون قرار دهد.