-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ مهر ۲۸, چهارشنبه

خلیل زاد به کشورش خدمت کرد/ خیانت را چند تیکه دار افغانستانی کردند

 لطیف‌پدرام:

زلمی‌خلیل زاد ماموریت‌اش را همان‌گونه انجام داد که آمریکا می‌خواست. خلیل زاد در نهایت یک مهرۀ کثیف آمریکایی بود که منافع ملی کشورش را مد نظر گرفت‌ که البته باید مدنظر می‌گرفت. این رجاله‌ های سیاسی خاین افغانستانی بودند که در خدمت خلیل زاد قرار گرفتند.این تیکه‌داران خاین عکس‌گرفتن با خلیلزاد را افتخار می‌دانستند، وقتی می‌خواستند خود را به رخ یکدیگر بکشند و قدرت‌ نمایی کنند عکس‌های خود را با خلیلزاد پخش می‌کردند.

خلیلزاد این خاین به منافع مردم ما و وفادار به منافع کشورش آمریکا، ماموریت اش را به خوبی انجام داد. مگر بایدن نگفت که ما برای دولت- ملت‌سازی به افغانستان نرفته بودیم.

شگفتی‌انگیز این است یک عده بی‌خبر و بی‌شعور می‌گویند خلیلزاد آمریکا را فریب داده است و باید محاکمه شود؛عجب! انگار دولت آمریکایی وجود نداشته و خلیل زاد تصمیم می‌گرفته است؛ گمان کنم این عده که کوزه و کپره را بر سر خلیلزاد می‌شکنند هنوز دل در گرو الطاف و مهربانی‌ آمریکا دارند. شرم تان باد!