-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ مهر ۲۲, پنجشنبه

آدرس امیل جدید جبهه مقاومت ملی افغانستان

 

به آگاهی دوستان و هواداران جبهه مقاومت ملی افغانستان می‌رسانیم که برای پیوندیابی بهتر با شما،  افزون بر نشانی‌های قبلی، اینک دفتر روابط خارجی جبهه مقاومت ملی یک ایمیل جدید را (nrf.foreignrelations@gmail.com) نیز به دسترس‌تان قرار میدهد که از طریق آن بتوانید پیامها و سخنان خویش را به دفتر روابط خارجی جبهه مقاومت ملی افغانستان برسانید. می‌توانید با اطمینان کامل  پیام‌ها، رایزنی‌ها، پیشنهادها و انتقاد‌های‌تان را از این طریق  برای ما بفرستید. پاسخ ایمیل‌های خویش را به موقع و بدون انتظار زیاد دریافت خواهید کرد. 

جا دارد که بدین وسیله خدمت خواهران و برادران محترم عرض نماییم که به علت حجم بلند کارها و مسوولیت های بیش از حد، برای ما میسر و ممکن نبود که به پیام‌های شما عزیزان پاسخ زود رس و به موقع بدهیم. از این بابت از همه دوستان و عزیزانی که در این مدت تماس گرفته‌اند و پیام فرستاده‌اند و پاسخ به موقع دریافت نکرده اند، صمیمانه پوزش می طلبیم. کوشش ما بر این است که نقیصه‌ها را روز تا روز کاهش دهیم و رابطه ما با هموطنان عزیز بهتر تنظیم شود. اطمینان داریم که در پهلوی امکانات ارتباطی دیگر، ایجاد این نشانی الکترونیکی جدید گام موثری است در جهت تقویت پیوند دفتر روابط خارجی جبهه مقاومت ملی افغانستان و مردم شریف ما در نقاط مختلف جهان. 

با سپاس 

دفتر روابط خارجی جبهه مقاومت ملی افغانستان

ایمیل: 

nrf.foreignrelations@gmail.com