-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ آبان ۲۴, دوشنبه

کانال یوتیوب «جمهوری پنجم» را افتتاح کردم

  تا 12 ساعت بعد سعی می کنم نخستین برنامۀ ویدئویی « جمهوری پنجم» را همرسانی کنم.

رزاق مأمون گردانندۀ وبلاگ گزارشنامه افغانستان

هدف از گشایش کانال نشراتی «جمهوری پنجم» در شبکه یوتیوب چه است؟

 اول با جمعی از صاحب نظران و فرهیخته گان، نویسنده گان، و سیاسی اندیش های سرشناس موضوع را در میان گذاشتم. همه ای آنان با نهایت لطف و رسالت باوری ازین تصمیم حمایت کردند. 

ازین قرار، پس از سال ها که افتخار میزبانی شما را در فیس بوک و وبلاگ گزارشنامه افغانستان داشتم، اکنون با شما روی نمایشگرظاهر می شوم. بعد از آن که خونتای فساد و غارت به رهبری اشرف غنی، عبدالله و دارۀ دزدان قومی و دیسانتی های زالو صفت، افغانستان را پوره و رسمی به چنگ تروریزم دادند؛ همه چیز زیر آب رفته است.

حکم جدید زنده گی همه ای ما در هرجایی که هستیم کشیدن افغانستان، هویت و تاریخ جمعی از کام اجنبی است.

اکثرشبکه های رسانه ای، به واعظان تسلیم، تردید، تمکین به شبکه حقانی، و تبلیغ به بیهوده گی نبرد برای زنده گی
وشرافت پامال شدۀ مردم ما تبدیل شده اند. به مرحله جدید تاریخی از منظر نقد گفتمانی وضعیت کشور پرتاب شده ایم. بحث نجات ملی دیگر یک دست نیست. صف پاکستان خواهان و پیشقراولان تروریزم مشخص تر از صف نیروهای مقاومت ملی برای نجات کشوری به نام افغانستان است. 

تریبیون مشترک و مبارزه طلب وجود ندارد. 

من بعد ازین درفیس بوک هیچ مطلبی را همرسانی نمی کنم تا صفحات فیس بوک جعلی خود به خود افشا و خنثی شوند. همه ای گزارش ها و متون نوشتاری در گزارشنامه افغانستان انتشار می یابد. هرخبر، گزارش و تحلیلی که درگزارشنامه افغانستان وجود نداشت؛ جعلی است مسوولیت آن با من نیست. من فکر می کنم که این ترتیب، سه چهار اکونت جعلی فیس بوک یک باره از اعتبار ساقط  می شود و دنبال کننده گانش به زودی این را می فهمند این به نظرم مناسب ترین طریقۀ راستی آزمایی گزارش های منتشره از آدرس من است.