-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ آبان ۲۴, دوشنبه

رد شایعه ای که حقیقت ندارد/ بکتاش ایشچی

گزارشنامه افغانستان:

خبر توقیف 18 ساعته حنیف اتمر در فرودگاه استانبول به تاریخ 16 عقرب نشر شده بود؛ اما بکتاش ایشچی بعد از 8 روز سکوت،  اطلاعیه داده و مشارکت خود در ترجمانی گفت وگوی پلیس ترک با حنیف اتمر را رد کرده.  دراطلاعیه زیر، از « بدنام سازی شخصیت های سیاسی» و «نفاق افگنی» سخن گفته؛ معلوم نیست که منظور از بدنام شدن خودش است یا از آقای حنیف اتمر! اعلامیۀ ایشان دفاع از اتمر است. بنا برین، من قضیه را بیشتر حلاجی خواهم کرد. من بکتاش را هیچ نمی شناسم و نیازی به بدنام سازی هم ندارم. 


 بنام خدا! 

مقاله یی که از طریق صفحه گزارش نامه افغانستان به قلم آقای رزاق مامون در مورد سفر محترم محمد حنیف اتمر وزیر خارجه پیشین جمهوری اسلامی افغانستان از قول من نشر گردیده است حقیقت ندارد. 

من با جناب رزاق مامون معرفت و ارتباطی ندارم، از همین لحاظ نام من را نیز در این مقاله اشتباه درج نموده است. 

بناَ نقل قول کاملا نادرست و غیر حقیقی خلاف اصول ژورنالیزم و خبر رسانی میباشد. 

من نیز در این سفر حضور داشتم ولی هیچ برخورد خلاف پروتکُل دیپلماتیک را ندیدم . 

با توجه به معلومات نادرست و ادعای کاذب این گزارش صرفا به خاطر بدنام سازی شخصیت های سیاسی کشور و تفرقه اندازی بکار گرفته می‌شود، شدیدا رد مینمایم. 

با احترام 

بکتاش "ایشچی"