-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ آبان ۲۵, سه‌شنبه

خدایا از عقل به دور است!

 مردی را به اتهام «فروش ۱۳۰ زن شوهردار» در جوزجان بازداشت کرد

مسئولان امنيتي رژيم طا-لبان در جوزجان می‌گویند که در پی تلاش‌های نیروهای حوزۀ دوم امنیتی شهر شبرغان، مرکز این ولایت یک تن به اتهام «فروش ۱۳۰ زن شوهردار» و چهار تن دیگر به اتهام دزدی بازداشت شده‌اند.

داملا سراج، فرمانده امنیۀ امارت اسلامی برای جوزجان می‌گوید، نیروهای امارت اسلامی در یک اقدام تازه مردی را بازداشت کرده‌اند که ۱۳۰ زن شوهردار را با انتقال در ولایت‌ها به فروش می‌رسانید. به گفتۀ آقای سراج، نیروهای امارت اسلامی با راه‌اندازی چندین عملیات هدف‌مند این مرد را بازداشت کرده‌اند.

فرمانده امنیۀ طا-لبان برای جوزجان می‌افزاید که در یک عملیات دیگر، نیروهای آنان چهار تن دیگر را به اتهام دزدی موتر، لین برق و مواشی بازداشت کرده‌اند.

شیرمحمد، باشندۀ روستای «چتگرخانه»ی شهر شبرغان می‌گوید که شب گذشته دزدان با استفاده از تاریکی شب موترش را از داخل خانه‌اش دزدیدند و قصد داشتند به سمت ولایت سرپل انتقال بدهند؛ اما از سوی نیروهای حوزۀ دوم امنیتی بازداشت شدند.

سلام وطندار