-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۴۰۰ اسفند ۱۲, پنجشنبه

تاجر ساده لوح روسی

تاجر روس برای سر پوتین یک میلیون دلار جایزه گذاشت.

اشاره: بازرگان احمق یک بار فکر نکرده که هرگاه پوتین بخواهد، سر تاجر را مفت به کرملین انتقال می دهند!

 الکس کونانیخین، تاجر اهل روسیه برای سر ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری این کشور، یک میلیون دلار جایزه تعیین کرد تا نیروهای نظامی را تشویق کند پوتین را دستگیر و به دادگاه تحویل دهند.

کونانیخین که یک کارآفرین است در پستی که در شبکه‌های اجتماعی و حساب لینکدین خود به اشتراک گذاشت تاکید کرد، این اقدام به اوکراین کمک می‌کند حمله غیرقابل توجیه روسیه را پیگیری کند.

به گزارش اورشلیم پست، این تاجر روس متعهد می‌شود یک میلیون دلار به افسری پرداخت کند که مطابق با وظیفه قانونی‌اش پوتین را به عنوان یک مجرم در جنایت جنگی دستگیر می‌کند. در این پست تصویری از ولادیمیر پوتین منتشر شده و زیر آن نوشته شده است: «مرده یا زنده‌ ولادیمیر پوتین را به اتهام کشتار جمعی را می‌خواهیم»

کونانیخین سابقه درگیری با دولت روسیه را نیز دارد. او در سال ۱۹۹۶ زمانی که ساکن آمریکا بود دستگیر شد. چر که مقامات دولت روسیه ادعا کردند او هشت میلیون دلار اختلاس کرده است. اما اف‌بی‌آی پس از پیگیری پرونده متوجه شد که برای او پاپوش ساخته‌اند.